Zespół

Dwójka nietuzinkowych ludzi, których połączył przypadek i zamiłowanie do trudnych pytań. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Na cuda przecież trzeba tylko chwilę poczekać. Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia. Każdy z nas jest inny, a jednak jesteśmy podobni. Przyjdź na szkolenie i czerp z naszego doświadczenia garściami, by pokazać innym, że się da.

Anna Korfanty

Anna Korfanty

Mistrzyni komunikacji, zarządzania czasem i organizowania. Odważna i nie do zatrzymania. Wychowana w podejściu: nie ma rzeczy niemożliwych, to tylko kwestia czasu kiedy je osiągniesz. Przez lata pracownik korporacji i jednocześnie przedsiębiorca. Obecnie już tylko i aż przedsiębiorca na pełen etat, trzy firmy otwarte – kolejne w trakcie. Jeśli tylko tak postanowi, wyjeżdża oglądać krainy bliskie i dalekie. „Czytasz to i myślisz, że miałam fart, urodziłam się w czepku, miałam szczęście do ludzi co…? To byłoby zbyt piękne, by być prawdziwe. Wszystko, co osiągnęłam, zawdzięczam samozaparciu i uporowi w realizacji celu, wykształceniu nawyków ludzi sukcesu oraz sprawnej komunikacji. Moim Rodzicom dziękuję, że wychowali mnie na dobrego człowieka , nauczyli ciekawości świata i wpoili we mnie odpowiedzialność. Cała reszta zasad skutecznie mi przeszkadzała… Ty też możesz być odpowiedzialnym człowiekiem i wziąć życie we własne ręce. Odważ się i zapytaj mnie osobiście, jak doszłam do miejsca, w którym jestem teraz i jak daleko jeszcze chcę być.” Anna Korfanty

Zibi Macion

Zibi Macion

Ponad siedemnaście lat pracy w korporacjach, w których czasie awansował piętnaście razy. Od najniższego stanowiska do najwyższego.
W czasie pracy w korporacjach był człowiekiem do zadań specjalnych i wielokrotnie udowadniał, że niewykonalne jest możliwe.
Trener zarządzania operacyjnego. Od ponad pięciu lat biznesmen, twórca marki JumpWorld parki trampolin. Twórca systemu franczyzowego.
Współwłaściciel pięciu firm z branż produkcyjnej, rozrywkowej, nieruchomości oraz consultingu. Coach rozwoju osobistego. Master praktyk NLP.
Człowiek posiadający wolność osobistą, który już nic nie musi i z pasją szkoli ludzi, którzy chcą zmienić swoje życie na lepsze.
Możesz osiągnąć wszystko, o czym marzysz, jeśli tylko podejmiesz taką decyzję.
Zibi Macion